Współpraca

POLON-ALFA S.A. zaprasza do współpracy Inwestorów, Projektantów oraz Firmy Instalatorsko-Konserwatorskie.

Wszystkim naszym Klientom oferujemy profesjonalne szkolenia, obejmujące produkowane systemy sygnalizacji pożarowej, które prowadzone są przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Szkolenia odbywają się regularnie w siedzibie firmy, a także w biurach regionalnych w całej Polsce.

Inżynierowie zapewniają pełne wsparcie techniczne poczynając od doradztwa projektowego, przez konsultacje podczas instalowania urządzeń w obiekcie, aż po odbiór końcowy.

Profesjonalne podejście do każdego zagadnienia już podczas prac projektowych systemu sygnalizacji pożarowej sprawia, że wszystkie potrzeby naszych Klientów zaspokajane są na bieżąco.

Dział Promocji i Reklamy oferuje wszystkim naszym Klientom wszechstronne wsparcie marketingowe regularnie przygotowując katalogi produktowe oraz foldery. Nieustannie ulepszamy i rozbudowujemy naszą stronę internetową, tak by w prosty i przyjazny użytkownikowi sposób można było znaleźć na niej wszystkie poszukiwane informacje.

Specjalnie dla współpracujących z firmą Projektantów przygotowaliśmy już dwa Poradniki Projektanta: „Urządzenia sygnalizacji pożarowej POLON 6000 w projektach instalacji” oraz „Urządzenia sygnalizacji pożarowej IGNIS 1000/2000 i POLON 4000 w projektach instalacji”. Pozycje te w krótkim czasie stały się bestsellerami na rynku wydawnictw specjalistycznych.

Już od dwudziestu pięciu lat jesteśmy organizatorem największych w Polsce warsztatów „Sygnalizacja i Automatyka Pożarowa SAP”, które gromadzą specjalistów z szeroko rozumianej branży zabezpieczeń. Spotkanie stanowi doskonałą płaszczyznę wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z bezpieczeństwem pożarowym.

POLON-ALFA S.A. jest członkiem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych i Sprzętu Ratowniczego. Obie te organizacje zrzeszają firmy o ugruntowanej pozycji, spełniające wymagania dotyczące jakości wprowadzanych do obrotu produktów. Od wielu lat działamy na rzecz propagowania ochrony przeciwpożarowej w społeczeństwie oraz ochrony środowiska, a także opiniujemy prace z zakresu normalizacji, unifikacji i typizacji produkcji.

Współpracując z wyższymi uczelniami, poprzez uczestniczenie w procesie kształcenia, przyczyniamy się do rozwoju przyszłych kadr kierowniczych oraz specjalistów branży pożarowej.

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 POLON-ALFA S.A. • Zasady użytkowania