Kariera

Technolog mechanik

W związku z intensywnym rozwojem i rozbudową poszukujemy osoby na stanowisko:

do Działu Rozwoju

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: mechanika, automatyka, lub pokrewny
  • znajomość procesów technologicznych, w tym przetwórstwa tworzyw sztucznych, obróbki metali, itp.
  • dobra znajomość rysunku technicznego, oraz programów CAD: Inventor,
  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej, oraz podstawową komunikację
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy

Zadania:

  • opracowywanie założeń oraz wymagań konstrukcyjnych i technologicznych
  • ocena rozwiązań technicznych i technologiczności wyrobów
  • opracowywanie, modernizacja i standaryzacja procesów technologicznych
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • przetwarzanie dokumentacji konstrukcyjnych na potrzeby stanowisk produkcyjnych
  • obliczanie norm zużycia materiałów
  • wdrażanie nowych technologii
  • projektowanie różnego oprzyrządowania technologicznego
  • przygotowywanie danych do kooperantów

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Rozwoju
  • znajomość oprogramowania Vault
  • znajomość systemów zarządzania produkcją
  • doświadczenie w zakresie technologii wydruków 3D
  • znajomość specyfiki budowy urządzeń elektronicznych
  • znajomość zagadnień związanych z technologią chemiczną
  • rozwijanie zainteresowań oraz pasji związanych z mechaniką

Szczególnie zapraszamy pasjonatów swojej pracy, z niestandardowymi sposobami myślenia, o zdolnościach analitycznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez pośrednictwa agencji
  • pracę w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • elastyczny czas pracy
  • opiekę medyczną (lekarz i pielęgniarka na terenie zakładu)
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • miłą "niekorporacyjną" atmosferę
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków, posiadanych umiejętności oraz osiąganych wyników