Kariera

Konstruktor Elektronik/Programista
Nr referencyjny: NPO 16-06/2017
Obowiązki:
  • projektowanie i oprogramowywanie urządzeń elektronicznych;
  • analiza wyników testów i raportowanie błędów;
  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji produktowej – rysunków i specyfikacji;
  • ocena rozwiązań technicznych wyrobów;
  • określanie założeń, celów oraz wymagań sprzętowych i programowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera), kierunek: elektronika, informatyka,  fizyka, automatyka, lub pokrewny;
  • zdolność projektowania oraz analizy analogowych, cyfrowych i mikroprocesorowych układów elektronicznych;
  • dobra umiejętność programowania (C/C++, C#);
  • znajomość programowania mikrokontrolerów rodzin: PIC, ARM/Cortex i podobnych;
  • umiejętność tworzenia aplikacji na PC, z obsługą portów USB i RS;
  • praktyczna umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • język angielski na poziomie dobrym, umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej, oraz podstawową komunikację.
Dodatkowe atuty:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Rozwoju;
  • umiejętność programowania w Qt;
  • znajomość rozproszonych systemów kontroli wersji – Git;
  • znajomość zagadnień łączności radiowej;
Szczególnie zapraszamy pasjonatów z niestandardowymi sposobami myślenia, o zdolnościach analitycznych.
Oferujemy:
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjny pakiet socjalny;
  • opiekę medyczną (lekarz i pielęgniarka na terenie zakładu);
  • przyjazną atmosferę.
Z chęcią zatrudnimy studentów ostatnich lat studiów. Dostosujemy dla Państwa dni i godziny pracy!