Gwarancja jakości

POLON-ALFA S.A. koncentruje wszystkie swoje wysiłki na osiągnięciu podstawowego celu firmy, jakim jest pełne zadowolenie Klienta.

Mając na uwadze fakt, że produkowane przez nas urządzenia chronią życie i mienie ludzkie, a także uwzględniając rosnące wymagania i potrzeby naszych Klientów, ciągle doskonalimy nasze wyroby oraz metody ich wytwarzania.

Wdrożony ponad dwadzieścia lat temu System Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz przyznany w 2015 roku Certyfikat Jakości AQAP 2110 gwarantują wysoką jakość wszystkich produkowanych systemów sygnalizacji pożarowej i aparatury dozymetrycznej.

Profesjonalizm i wiedza, poparta wieloletnim doświadczeniem, w połączeniu z nowoczesnymi technologiami sprawiają, że wszystkie konstruowane i produkowane w firmie urządzenia z powodzeniem przechodzą proces certyfikacji na zgodność z normami europejskimi w notyfikowanych w Unii Europejskiej jednostkach certyfikujących.

Na wszystkie produkowane wyroby udzielamy 5-letniej gwarancji oraz zapewniamy wieloletnie dostawy części zamiennych.

Wielokrotnie przyznawane firmie tytuły „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY”, „Gazela Biznesu”, wyróżnienia najważniejszych imprez wystawienniczych w Polsce, m.in. „ Złote Medale” Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX oraz „Medale Europejskie BCC” najlepiej świadczą o kondycji firmy będącej rezultatem wyznawania oczywistej prawdy, że ISTNIEJEMY I ROZWIJAMY SIĘ DZIĘKI KLIENTOM i DLA KLIENTÓW.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 POLON-ALFA S.A. • Zasady użytkowania