SECUREX 2016

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko POLON-ALFA podczas Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX 2016.

Dwudziesta pierwsza edycja targów zgromadziła rekordową liczbę zwiedzających – stoiska firmowe odwiedziło blisko 30 tysięcy osób.

Już pierwszego dnia targów mieliśmy przyjemność uczestniczyć w bardzo miłej uroczystości. Podczas oficjalnego otwarcia SECUREX-u nastąpiło wręczenie Złotego Medalu MTP za system sygnalizacji pożarowej oparty na centrali o architekturze rozproszonej POLON 6000. To nowatorskie rozwiązanie spotkało się z uznaniem Sądu Konkursowego, który docenił innowacyjność i nowoczesność systemu POLON 6000.

POLON-ALFA na swoim stoisku, prócz znanych i sprawdzonych urządzeń, prezentował następujące nowości:

- dwusensorową dwupasmową czujka dymu DUO-6046 z konfigurowalnym poziomem czułości i sposobem współpracy detektorów pozwalająca na wykrywanie szerokiej gamy zagrożeń wraz z dużą odpornością na fałszywe zadziałania;

- element kontrolno-sterujący EKS-6222P, przeznaczony do współpracy z systemem POLON 6000 element o możliwości sterowania urządzeń prądem do 12A wraz z wejściami kontroli parametrycznymi i napięcia, oraz

- element kontrolno-sterujący EKS-4001W pozwalający na wysterowanie urządzeń zabezpieczenia pożarowego rozszerzając możliwości systemu POLON 4000 o sterowanie urządzeniami wymagającymi zasilania napięciem 230V.

Mamy nadzieję, że wprowadzane na rynek urządzenia spełnią Państwa potrzeby i oczekiwania.

W celu uzyskania szczegółowych informacji – zapraszam do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 POLON-ALFA S.A. • Zasady użytkowania