POLON-ALFA w Rumunii

Za nami kolejne ważne wydarzenie. Nie zwalniając tegorocznego tempa aktywnej działalności, firma POLON-ALFA S.A. stała się częścią największej wystawy zabezpieczeń ROMANIAN SECURITY FAIR 2018 w Bukareszcie.

W dniach 18-20 października 2018, firma ASTAL Security, która jest częścią grupy AAT HOLDING S.A. i dystrybutorem urządzeń POLON-ALFA na rynku rumuńskim, w ramach swojej kompleksowej oferty zabezpieczeń elektronicznych, przedstawiała na swoim imponującym stoisku również nasze urządzenia.

Prezentowane były wszystkie dostępne i nowo opracowane urządzenia POLON-ALFA, w tym System Sygnalizacji Pożarowej POLON 6000 wraz z Uniwersalną Centralą Sterującą UCS 6000, System Getekcji gazów SDG-6000, nowo projektowana centrala IGNIS 2500 oraz doskonale rozpoznawany również na rynku rumuńskim system POLON 4000.

Wytężona działalność ASTAL Security sprawiła, że urządzenia sygnowane logo POLON-ALFA są już szeroko znane wśród rumuńskich firm, zajmujących się bezpieczeństwem przeciwpożarowym. Inżynierowie wsparcia technicznego, obsługujący stoisko, odpowiadali głównie na pytania o konkretne zastosowania urządzeń i nowo rozwijane urządzenia.

Cieszy nas duża frekwencja zwiedzających, a także fakt, że każdy kto pojawił się na stoisku nie był osobą przypadkową, a zainteresowaną rozwiązaniami z oferty POLON-ALFA.

Oby tak dalej!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 POLON-ALFA S.A. • Zasady użytkowania