POLON-ALFA po raz kolejny SREBRNYM PARTNEREM Spotkań Projektantów Instalacji Niskoprądowych

 

W dniach 15 – 16.04.2015 r. w Hotelu Marina Golf Club w Sile k. Olsztyna odbyła się czwarta wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych skierowana do projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski.

Jednym z ważniejszych  punktów imprezy była prelekcja pt. „Rozproszony system sygnalizacji pożarowej w projektach instalacji” przedstawiona przez inżyniera wsparcia technicznego z firmy POLON-ALFA.

Innowacyjna technika projektowania z zastosowaniem nowatorskiej centrali sygnalizacji pożarowej o architekturze rozproszonej POLON 6000 spotkała się z ogromnym zainteresowaniem.

Uczestnicy spotkania z zaciekawieniem wysłuchali przykładów najważniejszych różnic pomiędzy systemem POLON 6000 a klasycznymi rozwiązaniami, dostępnymi dotychczas na rynku.

W strefie wystawienniczej wszyscy uczestnicy mogli zapoznać się i przetestować w praktyce pokazywany po raz pierwszy na SPINie nowatorski system sygnalizacji pożarowej POLON 6000.  Na stoisku, oprócz innych materiałów informacyjnych i promocyjnych, na wszystkich zainteresowanych czekał „Poradnik Projektanta – POLON 6000 w projektach instalacji”, który stał się obecnie najbardziej poszukiwaną literaturą fachową dot. zabezpieczeń.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 POLON-ALFA S.A. • Zasady użytkowania