POLON-ALFA na Międzynarodowych Targach FIREX 2015

W dniach 16 – 18 czerwca br. POLON-ALFA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. już po raz trzeci brała udział w Międzynarodowych Targach FIREX International 2015 w Londynie prezentując swoje najnowsze rozwiązania w zakresie wczesnej detekcji pożaru. Podczas trzech dni targowych nasze stoisko odwiedzili przedstawiciele blisko 200 firm z całego świata.

Podczas targów zaprezentowane zostały wszystkie produkowane przez firmę systemy sygnalizacji pożarowej, począwszy od konwencjonalnego systemu IGNIS 2000, przez interaktywny POLON 4000 do najnowszego, rozproszonego systemu POLON 6000. Całość ekspozycji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Systemy sygnowane logo POLON-ALFA ze względu na łatwość instalacji i programowania stanowią idealne rozwiązanie dla każdej kategorii inwestycji związanej z ochroną przeciwpożarową, niezależnie od stopnia skomplikowania.

Bardzo ważne miejsce w naszej ekspozycji zajęła liniowa czujka dymu DOP-6001R, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów w Polsce, jak i poza granicami. W związku z tym, postanowiliśmy ubiegać się o przyznanie Certyfikatu LPCB, który potwierdziłby, że czujka DOP-6001R spełnia najwyższe standardy. Uroczyste wręczenie Certyfikatu nastąpiło właśnie na targach w Londynie.

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyła się czujka płomienia PPW-40REx, która ze względu na swoje parametry, niezawodność oraz niespotykane dotąd w tego typu urządzeniach dodatkowe funkcje, z powodzeniem konkuruje ze światowymi liderami.

Wszystkim, którzy zaszczycili stoisko POLON-ALFA swoją obecnością serdecznie dziękujemy i zapraszamy do współpracy.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 POLON-ALFA S.A. • Zasady użytkowania