Nowość! Szkolenie CNBOP-PIB i Polon-Alfa

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej-PIB i POLON-ALFA mają zaszczyt zaprosić na pierwsze szkolenie pt. „Projektowania złożonych instalacji sygnalizacji pożarowej. Nowe trendy i rozwiązania na rzecz ochrony przeciwpożarowej”, które odbędzie się w dn. 15 – 16.03.2016 r. w Józefowie /k.Otwocka.

Celem szkolenia jest przedstawienie nowych trendów i rozwiązań w projektowaniu instalacji bezpieczeństwa pożarowego, zwłaszcza w przypadkach dużych obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej, z wykorzystaniem zasad architektury rozproszonej.

Szkolenie jest przeznaczone dla zaawansowanych projektantów instalacji bezpieczeństwa pożarowego, którzy ukończyli szkolenie początkowe dla projektantów, prowadzone przez CNBOP-PIB, jak również dla osób mających uprawnienia do projektowania instalacji sygnalizacji pożarowej i niezbędną wiedzę dotyczącą zasad projektowania.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie

http://www.cnbop.pl/pl/szkolenia/kalendarz-szkolen/nowo-szkolenie-z-zakresu-projektowania-zoonych-instalacji-sygnalizacji-poarowej-nowe-trendy-i-rozwizania-na-rzecz-ochrony-przeciwpoarowej_12330

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 POLON-ALFA S.A. • Zasady użytkowania