100-lecie NOT

W piątek 24 września 2021 r. odbyła się uroczysta gala z okazji jubileuszu 100-lecia istnienia stowarzyszeń technicznych w Bydgoszczy. Z tej okazji Bydgoska Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych podjęła się trudnego, ale i ciekawego zadania przygotowania monografii, która przybliża historię naukowców woj. kujawsko-pomorskiego. Wśród innych stowarzyszeń swoje miejsce w publikacji zajęło także Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa, którego członkiem od początku jego istnienia, jest POLON-ALFA.

W uznaniu zasług na rzecz Bydgoskiej Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT oraz we wdrażaniu innowacyjnych technik, technologii i rozwiązań wpływających na rozwój gospodarczy Bydgoszczy i województwa firma POLON-ALFA została wyróżniona Medalem Honorowym. Znalezienie się wśród stu firm i organizacji uhonorowanych tym medalem jest dla nas powodem do dumy i satysfakcji.

Serdecznie gratulujemy pozostałym wyróżnionym, a Bydgoskiej Federacji NOT życzymy dalszego rozwoju i satysfakcji z działalności na rzecz miasta, województwa, Polski i Europy.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 POLON-ALFA S.A. • Zasady użytkowania